Narodowy Program Czytelnictwa

Narodowy Program Czytelnictwa

Pewnego grudniowego dnia uczniowie klasy VII zostali poproszeni o pomoc , która zapowiadała wielkie zmiany w bibliotece szkolnej! Minęło niewiele czasu i … wszystko było już jasne! Na regałach pojawił się nowiutki, pachnący drukarnią … księgozbiór literatury dziecięcej i młodzieżowej z najnowszymi , poszukiwanymi utworami . A wszystko to zakupione w ramach Priorytetu 3: Rozwijanie zainteresowań  uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych – Narodowego Programu Czytelnictwa na lata 2016-2020.

     Nowo wydane książki od razu wzbudziły duże zainteresowanie! W bibliotece zrobiło się tłoczno! Okazało się, że … czytanie nie boli…a może być niezwykle inspirujące do wspólnych rozmów w wolnym czasie na przeróżne tematy!

Zapraszamy więc całą szkolną społeczność do odwiedzin naszej szkolnej biblioteki!  W bibliotece chętnie Was widzimy! Nie stawiamy ocen!  U nas możesz oglądać i wypożyczać te wszystkie nowe książki! Życzymy niezapomnianych wrażeń podczas ich czytania!

SPhotoEditor-20180121_183920(1)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s