Grudniowe nowinki biblioteczne

Grudniowe nowinki biblioteczne

„Biblioteczne to i owo” przypominało wszystkim, że początek miesiąca to czas oczekiwania na pierwsze spotkanie z Mikołajem!  W związku z tym, nie mogło zabraknąć w naszej bibliotece książek, do których warto zajrzeć w tym miesiącu! Na początek więc polecamy znaną serię – Mikołajek!! To świetnia okazja do poczytania prześmiesznych książek Sempe i Goscinnego o przygodach małego nicponia Mikołajka i jego kolegów.

Kto nie wie od czego zacząć? Podpowiadamy… po prostu „Mikołajek”, a potem przyjdzie czas na  „Rekreacje Mikołajka”, „Mikołajek i inne chłopaki”, „Wakacje Mikołajka” czy też „Mikołajek ma kłopoty”. To nie koniec przygód głównego bohatera! Kolejne, nowe części czekają!

W tym miesiącu na korytarzu, tuż przed wejściem do naszej biblioteki pojawiły się też nowe czasopisma pod nazwą „ Kosmos”!! Pismo … mądre, piękne, zabawne, dobre i odważne! … tak brzmi jego pierwsza strona tytułowa co może tylko zachęcać by jak najszybciej do niego zajrzeć!! I choć adresowane głównie do dziewcząt, to i chłopcy będą mieli o czym czytać.

Bardzo dziękujemy Pani Oldze Cybulskiej, dzięki której możemy co dwa miesiące przejrzeć , poczytać i miło spędzić czas z nowym pismem dla dzieci!!

Zapraszamy na grudniowe spotkania do biblioteki szkolnej!

IMG-20181210-WA0002IMG-20181210-WA0001IMG-20181210-WA0003IMG-20181210-WA0004

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s